Externe voorraad: 45
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 45 |
| Lengte: | 160 cm |
| Breedte: | 123 cm |
| Hoogte: | 38 cm |
| Gewicht: | 158 gr |
| Volume: | 747 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 1600 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 1259 g |
| Commerciële kleurnaam: | Gemengd |
| Garantie: | 24 maand |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Multipack |