Externe voorraad: 41
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 41 |
| Lengte: | 204 cm |
| Breedte: | 127 cm |
| Hoogte: | 38 cm |
| Gewicht: | 240 gr |
| Volume: | 984 cm³ |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 2145 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 130 ml |
| Model naam: | 727 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |