Externe voorraad: 11
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 11 |
| Lengte: | 104 cm |
| Breedte: | 118 cm |
| Hoogte: | 42 cm |
| Gewicht: | 90 gr |
| Volume: | 515 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 1000 |
| Capaciteit: | XL |
| CO2e-footprint: | 662 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 25.5 ml |
| Model naam: | 934XL |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |