Externe voorraad: 6
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 6 |
| Lengte: | 108 cm |
| Breedte: | 115 cm |
| Hoogte: | 22 cm |
| Gewicht: | 47 gr |
| Volume: | 273 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 825 |
| Capaciteit: | XL |
| CO2e-footprint: | 346 g |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 9.5 ml |
| Model naam: | 935XL |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |