Externe voorraad: 5
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 5 |
| Lengte: | 125 cm |
| Breedte: | 95 cm |
| Hoogte: | 28 cm |
| Gewicht: | 44 gr |
| Volume: | 332 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 400 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 393 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 8.5 ml |
| Model naam: | 932 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |