Externe voorraad: 3
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 3 |
| Lengte: | 127 cm |
| Breedte: | 97 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht: | 36 gr |
| Volume: | 307 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 330 |
| Capaciteit: | Standaard |
| CO2e-footprint: | 287 g |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 4 ml |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Verpakking: | Singlepack |