Externe voorraad: 0
Verwacht: 11-5-2026
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 528 cm |
| Breedte: | 119 cm |
| Hoogte: | 467 cm |
| Gewicht: | 5000 gr |
| Volume: | 29342 cm³ |
| Aantal snelheden: | 3 |
| CO2e-footprint: | 33484 g |
| Commerciële afmetingen: | 30x40x130 cm |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Diameter: | 40 cm |
| Garantie: | 12 maand |
| Geluidsniveau: | 66 dB |
| Hoogte: | 130 cm |
| Hoogte verstelbaar: | Ja |
| Kabellengte: | 155 cm |
| Met Afstandsbediening: | Ja |
| Oscillerend: | Ja |
| Soort luchtkoeling: | Ventilator |
| Soort ventilator: | Statiefventilator |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Vermogen: | 45 W |
| Voeding: | Elektriciteit |